درباره ما

شرکت نورد لوله وپروفیل صابری

شرکت لوله و پروفیل صابری با بیش از 20 سال تجربه در تولید مقاطع پروفیل فولادی در سال 1387 با ظرفیت تولید سالیانه نیم میلیون تن در زمینه تولید انواع مقاطع لوله و پروفیل فولادی در شهر صنعتی عباس آباد تاسیس شد.
این شرکت توانسته است با تولید متنوع و با کیفیت انواع پروفیل های فولادی درز جوش و باز، علاوه بر تامین نیاز مشتریان و صنعتگران گرانقدر در داخل و خارج کشور، سهم خود را در زمره برترین های این صنعت بیش از گذشته افزایش دهد، همچنین با دریافت نشان استاندارد پروفیل های چهارضلعی، در و پنجره و چارچوبی، اقدامی مهم در ارئه کیفیت برتر به مشتریان و مصرف کنندگان ارجمند به انجام رسانده است.
شرکت لوله و پروفیل صابری تولید محصولات خاص (طرحدار و کنگره) و همچنین ابعاد سفارشی را نیز به عنوان خدمتی جدید برای صنایع مرتبط فراهم آورده است.

کیفیت محصولات

شرکت لوله و پروفیل صابری توانسته است با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات نوین و بهره مندی از پرسنل مجرب و متخصص در بخش های تولید، کنترل کیفیت و دیگر بخش ها توانسته همواره بر کیفیت محصولات خود بیافزاید چرا که اعتقاد ما بر این است که رمز ماندگاری و استمرار نیکنامی در بازار تداوم در تعالی و پیشبرد کیفیت است.

بازارهای بین المللی

موقعیت مناسب ایران از لحاظ دسترسی به بازارهای منطقه ای از جمله کشورهای عراق، ترکمنستان، گرجستان، افغانستان و کشورهای حوزه CIS، همچنین کیفیت بالای محصولات و رعایت استانداردهای بین المللی و داخلی ما را قادر ساخته است تا علاوه بر تامین نیاز مشتریان بر سهم خود در بازار لوله و پروفیل های فولادی این کشورها بیش از گذشته بیافزاییم و همواره در مسیر توسعه کیفی و کمی محصولات قدم برداریم.

کاربرد محصولات

محصولات شرکت لوله و پروفیل صابری در صنایع مختلف از جمله : ساختمان سازی،‌ سازه های فلزی، پل سازی، در و پنجره فولادی، نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب، خودروسازی، مبلمان خانگی و شهری و ماشین آلات صنعتی کاربرد دارد.