استانداردهای پروفیل های ساختمانی توسط کمیته استاندارد سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی به روز شود.

مهندس سید ابراهیم حسینی مهربان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی با اعلام این خبر افزود: کمیته استاندارد سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی در نشستی با حضور نمایندگان تمامی ذینفعان اقدام به اصلاح برخی استانداردهای این صنعت نمود.

نایب رئیس سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی با اشاره به اینکه در این نشست استانداردهای مقاطع فولادی مورد استفاده در صنعت لوله و پروفیل فولادی از جمله درب و پنجره و چارچوب فولادی مورد بازنگری قرارگرفت، تصریح کرد: در این نشست که به میزبانی کمیته استاندارد سندیکا برگزارشد نمایندگان شرکت های تولیدکننده، مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی، مرکز پژوهش های رازی، بورس کالای ایران، موسسه استاندارد و فولادمبارکه حضور داشتند.

وی گفت: با توجه به پیشرفت های صنعتی و افزایش توقعات و انتظارات مصرف کننده، باید استانداردهای دقیق تری تعریف شود.

مهندس مهربان با تاکید بر اینکه اصلاح استانداردهای درب و پنجره و چارچوب های فولادی در راستای اصلاح الگوی مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف و هدر رفت انرژی است، اظهارداشت: تولیدکنندگان این صنعت تلاش می کنند با به روزآوری تولیدات و استفاده از تکنولوژی های جدید، نظر مصرف کنندگان و مخاطبان این صنعت را تامین کنند. و در این راستا کمیته استاندارد سندیکا وابسته به کمیسیون فنی این تشکل ملی، وظیفه هماهنگی و هم افزایی در روند یادشده را بر عهده داشته و بصورت تخصصی بدین امر می پردازد.

منبع:روزنامه دنیای اقتصاد

دسته بندی شده در:                
پرینت متن