با عبور میزان تولید فولاد خام در گروه فولاد مبارکه اصفهان از مرز ۶٫۱۷ میلیون تن تا پایان دی‌ماه سال جاری، شاخص های اقتصادی و سودآوری گروه فولاد مبارکه کماکان در مسیر مثبت بوده و در همین راستا اولین بودجه سال ۹۴ نیز تدوین گردیده که بزودی از طریق بورس اعلام می‌گردد.

امیرحسین نادری معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه با اعلام این خبر گفت: شرکت فولاد مبارکه با هدفگذاری افزایش سودآوری و رشدپایدار سود به منظور حداکثر سازی ثروت سهامداران خود توانسته است ضمن تحقق این هدف ، جایگاه ویژه ای در میان شرکت‌های بورسی و بازار سرمایه به خود اختصاص دهد.

با عبور میزان تولید فولاد خام در گروه فولاد مبارکه اصفهان از مرز ۶٫۱۷ میلیون تن تا پایان دی‌ماه سال جاری، شاخصهای اقتصادی و سودآوری گروه فولاد مبارکه کماکان در مسیر مثبت بوده و در همین راستا اولین بودجه سال ۹۴ نیز تدوین گردیده که بزودی از طریق بورس اعلام می‌گردد.

به گزارش استیل ایران به نقل از فولاد نیوز، امیرحسین نادری معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه با اعلام این خبر گفت: شرکت فولاد مبارکه با هدفگذاری افزایش سودآوری و رشدپایدار سود به منظور حداکثر سازی ثروت سهامداران خود توانسته است ضمن تحقق این هدف ، جایگاه ویژه ای در میان شرکت‌های بورسی و بازار سرمایه به خود اختصاص دهد.

وی در همین رابطه به بیان اهم عملکرد و دستاوردهای شرکت فولاد مبارکه طی سال‌های گذشته اشاره کرد و در خصوص سرمایه فولاد مبارکه تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه اصفهان با سرمایه اسمی‌۱۵،۸۰۰ میلیارد ریال منقسم به ۱۵٫۸ میلیارد سهم۱۰۰۰ ریالی در تاریخ۲۰/۱۲/۱۳۸۵ در بورس اوراق بهادار عرضه شد و پس از آن طی سه مرحله افزایش سرمایه ا ز محل مطالبات و آورده نقدی و سود انباشته، سرمایه خود را به ۵۰۰۰۰ میلیارد ریال افزایش داده است که در نوع خود جذب این مبلغ در بازار سرمایه کم نظیر می‌باشد.
منبع:انجمن فولادسازان ایران

پرینت متن