مدیر یک مجتمع معدنی خود تاکید کرد که همراهی پرسنل و نیروهای کار در شرایط سخت کنونی بزرگترین دلگرمی برای ادامه حیات این مجتمع است.

سهیل افشاری مدیر مجتمع معدنی مروارید در آخرین پست اینستاگرامی خود به بیان مشکلات این روزهای این مجتمع معدنی پرداخته است، مشکلاتی که بسیاری از معادن دیگر ایران نیز کم و بیش با آنها روبه رو شده‌اند.

متن کامل دلنوشته سهیل افشاری به شرح زیر است:

“در این اوضاع بحرانی بازار سنگ آهن، سختی مدیریت معدن انصافا چندین برابر قبل شده، کنترل هزینه‌ها در کنار بالا بردن اجتناب‌ناپذیر راندمان، اداره پرسنل و کارگرانی که گاه تا چند ماه حقوقشان به تعویق می‌افتد، تامین قطعات با حداقل نقدینگی، پیچیدگی‌های فنی-مهندسی استخراج و عیارسازی و دست و پنچه نرم کردن با طبیعت خشن معدن سرمای زیر صفر این روزها و … جز با همراهی و همدلی همه مجموعه اعم از کارگر، تکنسین، مهندس و مدیر میسر نخواهد بود. چیزی که این روزها در کارگاه و شرکت می‌بینم تلاش به جد همه برای بقای کار و معدن و شرکت است. همه در کنار هم می‌جنگند. علی‌رغم گرفتاری‌های مالی و معیشتی همه (به ویژه عائله‌مندان)، کمتر کسی گلایه می‌کند و اگر هم درخواستی دارد قلبا به حق و از روی نیاز و اضطرار می‌دانم، اما چه کنیم که توان پاسخ مثبت به همه را نداریم. حضور بیش از پیش مدیریت در یکسال بحرانی گذشته در کنار پرسنل و برخورد حمایتی آنها، تنها دلگرمی و سرمایه‌ای است که احساس امید را در همکاران زنده نگه داشته و تلاش مضاعف ما را در گذار از این شرایط ممکن می‌کند.”

منبع: ماین نیوز

پرینت متن