عصر امروز یکشنبه جرج یوژو، مدیر سابق بین­ الملل بورس نیویورک ضمن بازدید از تالار معاملات حافظ، با ساختار بازار سرمایه، فرآیند معاملات و پذیرش شرکت ها آشنا شد.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، روز یکشنبه۲۷ دی ماه،  جرج یوژو، مدیر سابق بین ­الملل بورس نیویورک ضمن بازدید از تالار معاملات حافظ، با ساختار بازار سرمایه، فرآیند معاملات و پذیرش شرکت ها آشنا شد.

در ادامه، نشستی با مدیران و کارشناسان بورس برگزار و وی، در این نشست در مورد فرصت ­های موجود برای بورس تهران سخنرانی کرد.

 یوژو، ضمن بیان اهمیت بورس تهران به عنوان کانون کشف قیمت در بازار سرمایه ایران و ارایه­ کننده شاخص­ ها، پیشنهاداتی را برای ارتقای برند بورس تهران مطرح کرد.

به گزارش فارس مدیر سابق بین ­الملل بورس نیویورک که اکنون مدیر عامل شرکت مشاوره سرمایه ­گذاری گالیله است، بهره­ گیری از ادغام و تملیک، رعایت اصول حاکمیت شرکتی، شفافیت، متنوع­ سازی محصولات، افزایش نقدشوندگی و ارتباط با مردم، رسانه­ ها و سرمایه ­گذاران حقیقی و حقوقی را از جمله اقدامات لازم برای بهبود برند بورس تهران دانسته و توصیه­ هایی جهت برگزاری نماراه(roadshow) در مراکز مالی بین ­المللی را به متولیان بورس تهران ارایه کرد.

منبع: فارس

پرینت متن