با حضور مدیر بازرگانی شرکت اینگتیم « ingeteam » اسپانیا در فولادمبارکه، راهکارهای همکاری در پروژه های توسعه شرکت فولادمبارکه بررسی شد.
اعلام همکاری شرکت« اینگتیم» اسپانیا در اجرای پروژه های فولادمبارکه
به گزارش ماین نیوز، آنتونیو ریبریو مدیربازرگانی خارجی این شرکت درخصوص چگونگی همکاری با فولادمبارکه گفت: ما به دنبال فروش محصول بصورت مقطعی نیستیم بلکه به دنبال برقراری روابط بلند مدت در زمینه انتقال دانش فنی و توسعه تکنولوژی الکتریکی و فراهم کردن آخرین تکنولوژی در زمینه روشهای بهینه کردن ذخیره سازی انرژی می باشیم.
وی با اشاره به امکانات و شرایط خاصی که شرکت اینگتیم اسپانیا می تواند به فولاد مبارکه ارایه نماید، گفت: ۲۸ درصد از سهام این شرکت متعلق به یکی از بانکهای مطرح اروپا میباشد، بدین منظور میتواند در زمینه فاینانس پروژه ها کمک نماید.
مدیر بازگانی شرکت اینگتیم اسپانیا افزود: این شرکت، بیش از ۴۰ سال در زمینه ارائه خدمات اتوماسیون، انتقال دانش فنی و پشتیبانی در زمینه های مختلف، پروژه های متالورژی فعالیت دارد و با شرکتهای نیپون استیل ژاپن، اس ام اس آلمان و سایر فولادسازان بزرگ همکاری داشته است . بنا بر این گزارش، امورخرید فولاد مبارکه به دنبال یافتن شرکتهای ایرانی و خارجی برای مشارکت در زمینه پروژه های توسعه آینده شرکت فولادمبارکه و با پیگیری شرکت های همکار، در جلسه ای که با مدیر بازرگانی شرکت اینگتیم اسپانیا برگزارشد، ضمن آشنایی با توانمندیهای این شرکت، راههای همکاری فی ما بین بررسی گردید.
منبع: ماین نیوز

پرینت متن