شرکت لوله و پروفیل صابری با تولید مقاطع فولادی(لوله و پروفیل) با ضخامت کمتر از ۲ میلیمتر علاوه بر بازار داخل بخشی از نیازهای بازارهای خارجی را نیز تامین می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت لوله و پروفیل صابری، این شرکت درکنار تولید سایر محصولات فولادی  هم اکنون لوله و پروفیل با ضخامتی کمتر از ۲ میلیمتر را تولید می کند که بخش عمده این محصولات به بازارهای منطقه صادر می شود.

براساس این گزارش تنوع بالا (بیش از ۴۰ قلم کالا) و همچنین سبکی این محصولات به دلیل ضخامت بسیار کم باعث شده است تا در بازارهای صادراتی از این محصولات استقبال چشمگیری شود، به طوری که هم اکنون بخش اعظم تولیدات این محصولات به کشورهای عراق و افغانستان صادر می شود.

تولید و عرضه این نوع محصولات فولادی علاوه بر افزایش ظرفیت های تولید کشور و تامین نیازهای داخلی، زمینه اشتغال جوانان را نیز فراهم می کند.

با این وجود به منظور تامین نیازهای داخلی درحال حاضر این نوع محصولات شرکت صنعتی صابری در تمام نقاط کشور عرضه می شود. متقاضیان به منظور تامین نیازهای داخلی یا بازارهای صادراتی و کسب اطلاعات بیشتر از نوع محصولات می توانند با شماره تلفن ۰۲۱۳۶۴۲۵۱۹۲-۸ واحد فروش تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی شرکت لوله و پروفیل صابری مراجعه کنند.

منبع:اخبار رسمی

دسته بندی شده در:        
پرینت متن