مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: برای فولاد مبارکه کیفیت و کمیت یک محصول بسیار مهم است، پس قطعا محصولی استفاده خواهیم کرد که هر دو مبحث کیفیت و کمیت را همزمان ارایه و پشتیبانی کند و امروز محصولات داخلی ما به این مهم دست یافته اند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، “بهرام سبحانی” در آیین افتتاح نهمین نمایشگاه بین المللی، متالوژی، ریخته‌گری، فولاد، معادن و صنایع وابسته اظهار کرد: نمایشگاه امسال فولاد اصفهان ویترینی به وسعت ۵ هزار متر مربع است که در آن تولیدات جدید، کارآفرینی‌ها و تکنولوژی‌های روز به نمایش در آمده و بازدیدکنندگان به خوبی می‌توانند در این نمایشگاه از محصولات دیدن و با آنها آشنا شوند.
وی افزود: امروز دستاوردهای جدیدی داریم که در گذشته برای تامین آن از خارج همواره با مشکل مواجه بودیم. برای مثال امروز هنگام افتتاح خط بریکت سازی که بزرگترین خط در منطقه است افتخار کردیم که آنچه رونمایی و افتتاح می‌شود ساخت داخل بوده است.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: برای فولاد مبارکه کیفیت و کمیت یک محصول بسیار مهم است، پس قطعا محصولی استفاده خواهیم کرد که هر دو مبحث کیفیت و کمیت را هم‌زمان ارائه و پشتیبانی کند و امروز محصولات داخلی به این مهم دست یافته‌اند.
سبحانی تصریح کرد: امروز بیش از ۹۵ درصد مواد اولیه برای فولاد از داخل کشور تامین می‌شود و از این بابت بسیار خوشحال هستیم. البته یک نمایشگاه مجازی دائمی برای صنعت فولاد کشور احتیاج است که هرکسی هر قطعه‌ای را که احتیاج داشت بتواند در هر لحظه از این نمایشگاه مجازی ببیند و خرید کند.

پرینت متن